Lekcje indywidualne jogi

Prywatne zajęcia jogi zapewniają indywidualny charakter Twojej praktyce. Otrzymujesz indywidualne wskazówki i wsparcie swojej praktyce. Lekcje można zorganizować w Shanti Yoga lub w wyznaczonej przez Klienta lokalizacji. Zespół utalentowanych i dobrze wyszkolonych nauczycieli Shanti oferuje zindywidualizowane plany treningowe, które pasują do Twojego harmonogramu dnia i wyznaczonych
celów praktyki.

CENNIK

Karnety miesięczne na zajęcia w grupach

Chociaż zajęcia jogi zyskały na popularności z biegiem lat, niektórzy mogą uznać, że prywatne lekcje są bardziej atrakcyjne. W przeciwieństwie do zajęć podstawowych, prywatne lekcje to doświadczenie jeden na jednego z instruktorem. Prywatne lekcje mogą przynieść poprawę zdrowia psychicznego i fizycznego oraz pomóc osiągnąć osobiste cele jogi.

Twoja pierwsza sesja prywatna to szansa na poznanie swojego instruktora i omówienie swoich celów. Zaczniesz od sesji wprowadzającej dostosowanej do Twojego poziomu umiejętności i preferencji. I pamiętaj – jeśli nie masz w domu odpowiedniej przestrzeni do jogi z odpowiednim sprzętem, po prostu powiadom o tym swojego doradcę z Shanti. Z przyjemnością utworzymy w domu przestrzeń do jogi, która spełni Twoje potrzeby.

Zdobywanie początkowego doświadczenia

Początkujący uczniowie jogi mogą czuć się przytłoczeni w typowych warunkach klasowych, szczególnie podczas kilku pierwszych zajęć. Nadążanie za nim może wydawać się trudne, a elastyczność osobista może wymagać trochę pracy, zanim przyjęcie różnych pozycji będzie łatwiejsze.
Według źródeł naukowych, początkujący mogą uniknąć uczucia przytłoczenia i dyskomfortu, biorąc na początek prywatne lekcje. Prywatny instruktor jogi osobiście pokazuje każdy ruch i może natychmiast poprawić formę, co ułatwia rozpoczęcie.

Koncentracja na celach osobistych

Prywatne lekcje jogi oferują również uczniom możliwość skupienia się na osobistych zainteresowaniach, troskach lub celach. Zamiast podążać za instruktorem jogi na zajęciach, lekcja prywatna pozwala jednostce ustalić konkretne cele i plany, takie jak osobiste cele dotyczące elastyczności, siły lub medytacji.
Instruktor uczący w zaciszu prywatnym zbiera informacje o celach praktykującego jogę i tworzy spersonalizowany program na podstawie tych informacji.

Tworzenie spersonalizowanego harmonogramu treningowego

Chociaż samo doświadczenie i planowanie celów są ważne, poświęcenie czasu na praktykę jest istotnym elementem jogi. Jeśli nie możesz dostać się na zajęcia, dołączenie do nich nie jest najlepszym wyborem. W takim przypadku lekcja prywatna może pomieścić nawet najbardziej napięty harmonogram.
Prywatne lekcje dotyczą osobistych planów i konfliktów harmonogramów. Biorąc lekcje o dowolnej porze dnia i nocy, w zależności od pracy i / lub obowiązków społecznych, pozwala na większą elastyczność w praktyce jogi.

Pokonywanie problemów zdrowotnych

Urazy i problemy zdrowotne mogą sprawić, że normalne zajęcia jogi będą niepraktyczne dla niektórych uczestników. Instruktor jogi uczący kilku uczniów jednocześnie nie może skupić się na indywidualnych potrzebach ani zapewnić, że pozy nie będą dalej zranić lub nadwerężyć konkretnej osoby. Ponadto problemy zdrowotne, takie jak ciąża, cukrzyca lub choroby serca, mogą wymagać specjalnych zmian w praktyce jogi.
Gdy problemy zdrowotne są potencjalnym problemem, najlepiej jest wziąć prywatną lekcję jogi. Instruktor może obejść problem i uniknąć dalszych komplikacji.

Opracowanie planu osobistej domowej jogi

Ćwiczenie jogi w domu nie jest zalecane przed rozpoczęciem pracy z profesjonalistą, ponieważ praktyka w domu bez wstępnych instrukcji może prowadzić do przypadkowych urazów.
Prywatna lekcja jogi umożliwia stworzenie planu, który jest odpowiedni do ćwiczeń w domu w przyszłości.

Gotowy/a na prywatną sesję jogi?

Zaplanuj lekcję jeden na jeden z wybranym nauczycielem, aby pogłębić i poszerzyć swoją praktykę. Prywatne lekcje koncentrują się na indywidualnych potrzebach i celach uczniów. Zapewniamy bezpieczną i wygodną przestrzeń wraz z poradami ekspertów, aby pomóc uczniom w realizacji ich celów.

Aby umówić się na prywatną lekcję prosimy o wypełnienie formularza na stronie lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. +48 504 588 555.

Cennik zajęć INDYWIDUALNYCH NASI NAUCZYCIELE

Opinie o zajęciach

Fantastyczna instruktorka – Ewa, która pomogła mi zacząć od stania na głowie i na rękach oraz doskonale wszsytko wyjaśniła. Połączenie różnych stylów jogi było idealne. Wszystkie zajęcia pasowały zarówno do mnie, jak i do mojej dziewczyny, pomimo zupełnie innego poziomu umiejętności.

Cezary K.

Ania jest najlepsza! Jest wspaniałą nauczycielką, a terapia jogą jest dokładnie tym, czego nie wiedziałam, że brakuje w moim życiu. Dowiedziałam się więcej o swoim umyśle, ciele i sercu w ciągu miesiąca, w którym spotykałem się z Ulą, niż przez cały ubiegły rok, kiedy sama próbowałam dotrzeć do sedna sprawy.

Monika S.

Zapytaj o zajęcia indywidualne

    Klikając przycisk "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach obsługi realizacji zamówienia przez administratora danych Finnserwis Wiesław Żytowiecki, ul. Czaczki Małe 1a, 18-106 Turośń Kościelna, NIP: 542-140-30-28,. REGON: 050854186 , zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania. Więcej w naszej Polityce prywatności.