Shanti Yoga Studio  |  ul. 42 Pułku Piechoty 41, 15-147 Białystok

Poznaj naszych nauczycieli

Utrzymanie przestrzeni to świadomy akt bycia obecnym, otwartym i chroniącym to, czego w każdej chwili potrzebuje inna osoba. Nasi nauczyciele są po to wesprzeć i pomóc Ci w każdej podróży, którą wybierzesz w naszym studio.

image

Ewa Łukasińska

Ewa związana z Yoga Studio od października 1999r. W 1994 zetknęła się z jogą i od tamtej pory regularnie uczęszcza na szkolenia. Jej nauczycielami byli Sławomir Bubicz, Konrad Kocot, Henryk Liśkiewicz, Roman Grzeszykowski, Leszek Kawa, Gabriella Giubilaro (z Włoch), Lois Steinberg (z Chicago), Faeq Biria (z Francji). Brała udział w Konwencji Jogi z Gitą Iyengar. Ukończyła kurs dla nauczycieli jaki odbywał się w Krakowie w 2002r. pod kierunkiem Konrada Kocota. Dyplom nauczyciela zdobyła w Laughing Lotus School w Nowym Jorku. Uczestniczyła w dwumiesięcznym kursie ashtanga jogi na Goa w Indiach w Kranti Yoga School. Jej marzeniem jest przekazanie jak największej liczbie osób błogosławieństw płynących z praktykowania jogi jakimi są dobre samopoczucie, zdrowie, radość i miłość do siebie i świata

image

Ula Humienik-Dworakowska

Ula jest nauczycielem jogi klasycznej według Shivanandy. Swoją przygodę z jogą rozpoczęła na zajęciach w 2001 roku podczas studiów na The School of the Art Institute of Chicago. Od tego czasu interesuje się zgłębianiem tajników jogi. W 2016 roku poznała swoją nauczycielkę 'Padmini', która otworzyła drzwi do Shivananda jogi i tej tradycyjnej ścieżki. Uczyła się pod okiem wielu wybitnych nauczycieli z całego świata. A teraz chętnie dzieli się korzyściami płynącymi z jogi, nie tylko fizycznymi.

image

Joanna Rudak

Moja pierwsza styczność z jogą miała miejsce w Shanti w 2017 roku. W stylu Ashtanga, który praktykuję, zafascynowały mnie imponujące możliwości ludzkiego ciała i harmonia w sekwencji asan. Joga pozwala mi budować nie tylko silne ciało, ale i siłę wewnętrzną, uspokaja umysł i łagodzi stres. Stała sekwencja asan daje mi spokój i pewność tego co się wydarzy na macie, a jednocześnie każda asana wciąż jest swojego rodzaju wyzwaniem. Poza jogą lubię długie spacery, kontakt z naturą i wycieczki rowerowe. .