NAUCZYCIELE

Wykwalifikowani instruktorzy jogi

Ewa Łukasińska – jest związana z Yoga Studio od października 1999r. W 1994 zetknęła się z jogą i od tamtej pory regularnie uczęszcza na szkolenia. Jej nauczycielami byli Sławomir Bubicz, Konrad Kocot, Henryk Liśkiewicz, Roman Grzeszykowski, Leszek Kawa, Gabriella Giubilaro (z Włoch), Lois Steinberg (z Chicago), Faeq Biria (z Francji). Brała udział w Konwencji Jogi z Gitą Iyengar. Ukończyła kurs dla nauczycieli jaki odbywał się w Krakowie w 2002r. pod kierunkiem Konrada Kocota. Dyplom nauczyciela zdobyła w Laughing Lotus School w Nowym Jorku. Uczestniczyła w dwumiesięcznym kursie ashtanga jogi na Goa w Indiach w Kranti Yoga School. Jej marzeniem jest przekazanie jak największej liczbie osób błogosławieństw płynących z praktykowania jogi jakimi są dobre samopoczucie, zdrowie, radość i miłość do siebie i świata

3

Ula Sienkiewicz jest absolwentką Podyplomowych Studiów Relaksacji i Jogi na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawskim. Ukończyła między innymi: kurs Vipassany nauczany przez S. N. Goenkę, tantry pod okiem Luchisa Pustoty i tajskiego masażu jogicznego z Kanyą Krongboon.„Dzięki jodze odnalazłam nie tylko stabilność ciała i umysłu, ale też pewność siebie i zaufanie do wewnętrznego „ja”. Codzienna praktyka daje mi spokój i wyciszenie, a każde postępy – moje i moich uczniów, dają mi ogromną radość, satysfakcję i mnóstwo energii. Regularna praktyka doskonale koryguje wady postawy, dlatego podczas zajęć dużo uwagi poświęcam prawidłowemu ułożeniu ciała i kręgosłupa, aby każdy w pełni swoich możliwości odczuł korzyści płynące z jogi”.

Ula -joga

Ula Humienik-Dworakowska jest nauczycielem jogi klasycznej według Sivanandy. Swoją przygodę z jogą rozpoczęła na zajęciach w 2001 roku podczas studiów na The School of the Art Institute of Chicago. Od tego czasu interesuje się zgłębianiem tajników jogi. W 2016 roku poznała swoją nauczycielkę ‚Padmini’, która otworzyła drzwi do Sivananda jogi i tej tradycyjnej ścieżki. Uczyła się pod okiem wielu wybitnych nauczycieli z całego świata. A teraz chętnie dzieli się korzyściami płynącymi z jogi, nie tylko fizycznymi.

Shanti 3

Joanna Rudak Moja pierwsza styczność z jogą miała miejsce w Shanti w 2017 roku. W stylu Ashtanga, który praktykuję, zafascynowały mnie imponujące możliwości ludzkiego ciała i harmonia w sekwencji asan.
Joga pozwala mi budować nie tylko silne ciało, ale i siłę wewnętrzną, uspokaja umysł i łagodzi stres. Stała sekwencja asan daje mi spokój i pewność tego co się wydarzy na macie, a jednocześnie każda asana wciąż jest swojego rodzaju wyzwaniem.
Poza jogą lubię długie spacery, kontakt z naturą i wycieczki rowerowe. .