O NAS

Szkoła jogi Shanti w Białymstoku

Shanti Yoga Studio istnieje od 2004 roku. Jest miejscem, które wspiera zdrowie, relaks i rozwój osobisty.  Spokój, harmonia, równowaga i cisza… Te słowa najlepiej oddają sens i znaczenie sanskryckiego słowa  ‚shanti’.

Nazwa Shanti Yoga Studio odzwierciedla naszą misję, a w prowadzenie naszej szkoły wkładamy dużo serca. Poprzez praktykę jogi, medytacje i ćwiczenia oddechowe wywodzące się z Indii i Tybetu poszukujemy równowagi, wolności i radości życia.

Nasze doświadczone i profesjonalne nauczycielki posiadają dyplomy instruktorskie i wciąż podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach w Polsce i za granicą. Poza regularnymi zajęciami jogi regularnie odbywają się u nas warsztaty i wydarzenia prowadzone przez wybitnych wykładowców z Polski i zagranicy.

Angażujemy się także w działania związane z popularyzacją jogi w Białymstoku oraz naszym regionie. Od 2014 roku w sezonie letnim prowadzimy zajęcia jogi w parku, a od 2015 roku we współpracy z Porozumieniem Szkół Jogi oraz Ambasadą Republiki Indii koordynujemy Międzynarodowy Dzień Jogi w naszym mieście. Spod naszych skrzydeł wyszło wielu białostockich joginów, w tym także nauczycieli. Shanti Yoga Studio jest społecznością, a nasze miejsce tworzą ludzie.

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi, weekendowe warsztaty rozwoju osobistego, działania artystyczne oraz koncerty.

Niech nasze wspólne działania służą najwyższemu dobru wszystkich czujących istot!

Om Shanti Om!

Należymy do Porozumienia Szkół Jogi