Joga dla firm i instytucji

Studio Yoga Shanti oferuje firmowe zajęcia jogi w Twoim miejscu pracy. Możemy pomóc zwiększyć produktywność Twojego miejsca pracy, umożliwiając Twoim pracownikom zwiększenie produktywności i koncentracji, jednocześnie zmniejszając ich stres i zmęczenie. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca, możemy zorganizować zajęcia w naszym dużym studiu jogi, do którego można łatwo dojechać środkami transportu publicznego ze wszystkich obszarów.

Korzyści z jogi korporacyjnej

Joga i medytacja są niezwykle cenne dla zdrowia menedżerów i pracowników. Abyś mógł/a idealnie zintegrować te praktyki z codziennym życiem biznesowym, przyjadę do Twojej firmy na zajęcia jogi. Joga to wyciszenie myśli w umyśle. Poprzez medytację rozwijasz możliwie największą świadomość wszystkiego, co dzieje się w tobie i wokół ciebie.

Dla biznesu

– Zwiększona produktywność i energia.
– Zmniejszone składki na opiekę zdrowotną.
– Mniejsza rotacja personelu.
– Mniejsza absencja, stres i zmęczenie pracowników.
– Wyższa satysfakcja z pracy wśród pracowników.
– Większy szacunek dla wyższej kadry kierowniczej firm.
– Więcej szacunku dla innych pracowników.
– Bardziej atrakcyjne dla potencjalnych pracowników poszukujących pracy w Twojej firmie.

Dla pracownika

– Zmniejszony stres, niepokój i depresja.
– Zwiększona energia i mniejsze zmęczenie.
– Poprawiona pamięć, skupienie i koncentracja.
– Silniejsze mięśnie i zwiększona elastyczność.
– Poprawiona postawa.
– Wzrost inspiracji i innowacji.
– Poprawa ogólnego stanu zdrowia i mniejsze ryzyko chorób, w tym raka.

Wymagane warunki

– Cicha, wygodna przestrzeń, wystarczająco duża, aby pomieścić liczbę osób na zajęciach jogi – sala konferencyjna, jadalnia, zapasowe biuro, sala gimnastyczna.
– Każda osoba będzie potrzebować maty do jogi i wygodnej odzieży. Studio Yoga Shanti może w razie potrzeby dostarczyć maty i bloki do jogi.

Prowadzimy zajęcia stacjonarnie oraz online.

Aby uzgodnić zajęcia prosimy o wypełnienie formularza na stronie lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. +48 504 588 555.

Opinie o zajęciach

Fantastyczna instruktorka – Ewa, która pomogła mi zacząć od stania na głowie i na rękach oraz doskonale wszsytko wyjaśniła. Połączenie różnych stylów jogi było idealne. Wszystkie zajęcia pasowały zarówno do mnie, jak i do mojej dziewczyny, pomimo zupełnie innego poziomu umiejętności.

Cezary K.

Ania jest najlepsza! Jest wspaniałą nauczycielką, a terapia jogą jest dokładnie tym, czego nie wiedziałam, że brakuje w moim życiu. Dowiedziałam się więcej o swoim umyśle, ciele i sercu w ciągu miesiąca, w którym spotykałem się z Ulą, niż przez cały ubiegły rok, kiedy sama próbowałam dotrzeć do sedna sprawy.

Monika S.

Zapytaj o pakiet dla firm

    Klikając przycisk "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach obsługi realizacji zamówienia przez administratora danych Finnserwis Wiesław Żytowiecki, ul. Czaczki Małe 1a, 18-106 Turośń Kościelna, NIP: 542-140-30-28,. REGON: 050854186 , zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania. Więcej w naszej Polityce prywatności.