Joga online z SHANTI

Uzyskaj dostęp do swoich ulubionych zajęć i w dowolnym momencie z naszymi nauczycielami Shanti Yoga Studio – czy jesteś w podróży, czy w zaciszu domu.

Zajęcia online z instruktorem

Kursy są przeznaczone dla osób, które chcą podnieść swoją praktykę na kolejny poziom. Możemy obserwować Twoją praktykę za pomocą kamery w komputerze podczas kursów, aby podpowiadać i dostosowywać najlepsze dla Ciebie opcje.

Aktualny plan zajęć jogi online

Wygoda jogi online z intymnością studia dla lepszej równowagi życiowej. Wraz ze zmianami w naszym otoczeniu wprowadziliśmy możliwość uczestnictwa w wybranych zajęciach również przez Internet.

Jesteśmy teraz online, aby zapewnić Ci zajęcia prosto do Twojego salonu !!!

Oznacza to, że zamiast przychodzić do studia, zapewnimy Ci bezpośredni link do zajęć jogi lub medytacji, prywatnych sesji lub warsztatów z domu. Twój nauczyciel będzie w swoim domu lub pracowni oraz będziesz na ekranie przed swoim nauczycielem! Jako nauczyciele możemy Cię zobaczyć, stojącą/ego przed kamerą wideo w komputerze i możemy nawiązać kontakt z Tobą przez mikrofon urządzenia.

Jeśli nie posiadasz mikrofonu wbudowanego w urządzenie, otrzymasz unikalny numer połączenia. Nauczyciel poprowadzi Cię przez całą klasę aż do savasany.

Potrzebujesz minimalnej ilości przyborów, a wiele rzeczy może być w twoim domu. W razie pytań odnośnie przyborów potrzebnych do zajęć zapraszamy do kontaktu.

Jak zapisać się na zajęcia online?

W razie problemów z rezerwacją lub zapytaniem o pule miejsc poza kalendarzem, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapisy możliwe przy użyciu dedykowanej aplikacji na smartfony z systemem Android lub Google

Rezygnacja z zarezerwowanych zajęć online

Anulować zajęcia online należy minimum na 1 godzinę przed zajęciami w systemie lub telefonicznie. Brak lub zbyt późne anulowanie zajęć przez system spowoduje utratę wejścia z karnetu.

Bardzo Was prosimy o przemyślane zapisy, aby nie blokować miejsc innym uczniom, jeżeli nie możecie sami skorzystać z zajęć.

Zasady korzystania z zajęć w Shanti Yoga

Każdy uczestnik zajęć w Shanti Yoga Studio zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem naszej szkoły przed przystąpieniem do zajęć.

Regulamin szkoły jogi

Jak zapisać się na zajęcia online?

Zajęcia online są obsługiwane przez platformę ZOOM / MS Teams. Najłatwiejszym sposobem dołączenia do zajęć ZOOM/MS Teams jest kliknięcie linku podanego w e-mailu wysłanym przed zajęciami lub udostępnionym przy zapisanych zajęciach na platformie Fittsey.

Na 10-15 min przed zajęciami:
1. Kliknięcie linku otworzy stronę w przeglądarce ze spotkaniem, możesz pobrać aplikację ZOOM / MS Teams, jeśli jeszcze jej nie masz lub dołączyć przez przeglądarkę.
2. Kliknij w preferowany sposób dołączenia, aby zainicjować połączenie do klasy.
3. Zezwól ZOOM na uprawnienia do mikrofonu i kamery, o które prosi program. Podaj w nazwie użytkownika swoje Imię i Nazwisko którym zarejestrowałaś/eś się na zajęcia.
4. Po zobaczeniu poczekalni, wybierz czy chcesz wdzwonić się z kamerą i mikrofonem (obrazek obok).
5. Zaczekaj na prowadzącego, który wpuści cię na zajęcia o podanej godzinie.

Dodatkowa pomoc przy połączeniu ZOOM/MS TEAMS

– Możesz obejrzeć pomocne wideo pokazujące, jak dołączyć do spotkania w ZOOM / MS Teams
– Jak rozwiązać podstawowe problemy z dźwiękiem lub kamerą w ZOOM / MS Teams
– Kolejny pomocny film pokazujący, jak pobrać i zainstalować ZOOM / MS Teams na różne komputery i przeglądarki
– Możesz obejrzeć film, który pokazuje, jak włączać i wyłączać kamerę i mikrofon, na ZOOM / MS Teams

* Znaki towarowe, logotypy należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

UWAGA: Podczas zajęć zostaniesz poproszony o wyciszenie swojego mikrofonu. Na aktywnej linii pozostaje jedynie nauczyciel, a jego ekran będzie widniał jako powiększony. Jeśli chcecie zadać pytanie nauczycielowi, prosimy o włączenie swojego mikrofonu, dziękujemy.

Co dalej?

Kiedy wejdziesz do wirtualnej klasy, poprowadzimy Cię w taki sposób, abyś ustawił/a sesję w trybie pokazującym nauczyciela oraz umieścił/a swoje urządzenie w sposób umożliwiający zobaczenie nauczyciela podczas sesji. Będą chwile, kiedy uczniowie będą mogli zobaczyć innych uczniów podczas sesji, tak jak na zajęciach w stacjonarnych w studio, zwłaszcza na początku i na końcu zajęć. To świetne chwile, aby przywitać się z kolegami i koleżankami z klasy, a także zadawać pytania oraz dzielić się uwagami. Będziesz także mógł/a zobaczyć na liście, kto z twoich znajomych uczestniczy na zajęciach, a jeśli mają włączoną kamerę wideo, będziesz mógł ich zobaczyć przez wideo.

                 Image by Freepik

FAQ: Często zadawane pytania odnośnie zajęć online

Odp .: Tak, ale obaj musicie zarejestrować się na zajęcia indywidualnie.

Odp .: Szanujemy Twoje problemy techniczne. Prosimy o waszą proaktywność i sprawdzanie łączności przed zajęciami w celu uniknięcia nieprzewidzianych usterek.

Odp .: Wykorzystane wejścia podczas rezerwacji zostaną zwrócone do puli zajęć lub zajęcia odbędą się w innym terminie.

Odp .: Nie, ale jeśli masz pytanie dotyczące swojej pozy, prosimy o włączenie jej, a my ją ocenimy i doradzimy jak poprawnie wykonywać ćwiczenie. Możesz wyłączyć wyciszenie i zadać pytanie.

Odp .: Tak, aby uczestniczyć w zajęciach, każda osoba musi posiadać konto w naszym systemie rezerwacji oraz aktywny karnet obejmujący zajęcia online.

Odp .: Nauczyciel będzie prezentował obraz przed kamerą, a Ty zobaczysz całą jego osobę (chyba że ustawisz w programie inaczej).

Odp .: Twój mikrofon w komputerze może być wyciszony. Po zalogowaniu upewnij się, że masz dostęp do wbudowanego mikrofonu komputera. Możesz także wdzwonić się do klasy z telefonu. NIE używaj obu mikrofonów (tnz. komputer+komórka). Powoduje to sprzężenie zwrotne, które wszyscy słyszą.

KONTAKT Z SHANTI
Loading Mastodon feed...
Zobacz na Facebooku
W ostatni weekend gościliśmy w Shanti Rysia który poprowadził niezwykły warsztat dotyczący Bon, duchowej tradycji Tybetu. Bon obejmuje nauki i praktyki dotyczące wszystkich dziedzin życia, w tym naszego związku z elementami natury, naszego zachowania etycznego i moralnego, rozwoju miłości, współczucia, radości i spokoju. Prowadzi do najwyższego urzeczywistnienia poprzez nauki „Wielkiej Doskonałości” (Dzogczen) . Dziękujemy i czekamy na nastepne warsztaty❤️ ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebooku
więcej wpisów