Wynajem sal do ćwiczeń

Shanti Yoga Studio jest dostępne do wynajęcia dla grup medytacyjnych, ćwiczeń ruchowych opartych na uważności (w tym jogi, maty pilates, tai chi, qi gung itp.) i usług odnowy biologicznej (masaż, holistyczne doradztwo zdrowotne, coaching życia itp.) Studio wyposażone jest w rekwizyty do jogi (koce, bloki korkowe i maty) oraz poduszki do medytacji. Koce, klocki i poduszki są bezpłatne dla uczniów.

LOKALIZACJA I DOSTĘPNOŚĆ

Studio stacjonarne Shanti
ul. 42 Pułku Piechoty 41
15-147 Białystok

Dostępność studia na godziny jest zmienna. W razie zainteresowania prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie pod numerem +48 504 588 555.

CERTYFIKACJA / LICENCJA I UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI

Jeśli chcesz wynająć przestrzeń, pamiętaj, że musisz mieć odpowiedni certyfikat i / lub licencję do świadczenia usług, którą chcesz oferować, posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i wymienić Shanti Yoga Studio, zarządcę budynku i właścicieli jako dodatkowe podmioty podlegające ubezpieczeniu.

ZAPYTANIA O WYNAJEM SALI

Jeśli chcesz wynająć powierzchnię, napisz do nas, podając następujące informacje:

– Trochę o sobie (proszę zamieścić link do swojej witryny, jeśli taką posiadasz)
– Jakie zajęcia lub usługi chcesz zaoferować
– Data (dni) / dzień (dni) / godzina (y), w których chciałabyś wynająć powierzchnię i czy jesteś zainteresowana jednorazową lub bieżącą umową najmu.
– Informacje o Twoim certyfikacie i / lub licencji, a także o tym, czy masz obecnie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Zapytaj o wynajem sali

    Klikając przycisk "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach obsługi realizacji zamówienia przez administratora danych Finnserwis Wiesław Żytowiecki, ul. Czaczki Małe 1a, 18-106 Turośń Kościelna, NIP: 542-140-30-28,. REGON: 050854186 , zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania. Więcej w naszej Polityce prywatności.