Poznaj naszych nauczycieli

Utrzymanie przestrzeni to świadomy akt bycia obecnym, otwartym i chroniącym to, czego w każdej chwili potrzebuje inna osoba. Nasi nauczyciele są po to wesprzeć i pomóc Ci w każdej podróży, którą wybierzesz w naszym studio.

Ewa Łukasińska

Ewa związana z Yoga Studio od października 1999r. W 1994 zetknęła się z jogą i od tamtej pory regularnie uczęszcza na szkolenia. Jej nauczycielami byli Sławomir Bubicz, Konrad Kocot, Henryk Liśkiewicz, Roman Grzeszykowski, Leszek Kawa, Gabriella Giubilaro (z Włoch), Lois Steinberg (z Chicago), Faeq Biria (z Francji). Brała udział w Konwencji Jogi z Gitą Iyengar. Ukończyła kurs dla nauczycieli jaki odbywał się w Krakowie w 2002r. pod kierunkiem Konrada Kocota. Dyplom nauczyciela zdobyła w Laughing Lotus School w Nowym Jorku. Uczestniczyła w dwumiesięcznym kursie ashtanga jogi na Goa w Indiach w Kranti Yoga School. Jej marzeniem jest przekazanie jak największej liczbie osób błogosławieństw płynących z praktykowania jogi jakimi są dobre samopoczucie, zdrowie, radość i miłość do siebie i świata

Ania Nutan Chomczyk

(Joginka w podróży) – ćwiczę jogę od ponad 20 lat i uczę od ok. 12. Moją praktyką jest ashtanga vinyasa joga i mam za sobą kilkanaście wyjazdów do Indii, gdzie nadal kontynuuję moje jogiczne studia pod okiem Sharatha Joisa i najlepszych nauczycieli jogi na świecie, np. Ty Landruma.

Na zajęciach lubię inspirować innych poprzez jogowe opowieści, sztukę oraz mantry. Pobieram lekcje klasycznego śpiewu Karnataki u Ranjini Koushik.
Jestem również certyfikowaną terapeutką mięśni dna miednicy wg szwajcarskiej metody BeBo.

Ukończyłam amerykanistykę na UW, a w 2016 r. obroniłam doktorat dot. jogi na Uniwersytecie SWPS.

Od dwóch lat razem z dj’em Hubertem Marcinkiewiczem współtworzę projekt “Joga i ambient”.

Kocham Himalaje i dalekie podróże.