Szkoła jogi SHANTI w Białymstoku

Shanti Yoga Studio istnieje od 2004 roku. Jest miejscem, które wspiera zdrowie, relaks i rozwój osobisty. Spokój, harmonia, równowaga i cisza… Te słowa najlepiej oddają sens i znaczenie sanskryckiego słowa 'shanti’.

Nazwa Shanti Yoga Studio odzwierciedla naszą misję, a w prowadzenie naszej szkoły wkładamy dużo serca. Poprzez praktykę jogi, medytacje i ćwiczenia oddechowe wywodzące się z Indii i Tybetu poszukujemy równowagi, wolności i radości życia.

Zróżnicowane zajęcia na wszystkich poziomach.

Wspierająca się, zżyta społeczność

Rozumiemy, że czasem brak nam motywacji, aby iść naprzód. Możesz stać się częścią niesamowitej społeczności jogi, w której nauczyciele i członkowie stoją razem i inspirują się nawzajem. Dzielimy się naszymi historiami i wspieramy wszystkich w ich drodze do zdrowia.

Polityka gwarantowanej satysfakcji

Zmieniamy świat, każdymi przeprowadzonymi zajęciami jogi. Naszym największym sukcesem jest to, abyś wychodził z naszych zajęć z uśmiechem. Ten uśmiech staje się zaraźliwy i sprawia, że inni ludzie się uśmiechają i czują się lepiej. Chcemy by świat był lepszym miejscem.

Nasze doświadczone i profesjonalne nauczycielki posiadają dyplomy instruktorskie i wciąż podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach w Polsce i za granicą. Poza regularnymi zajęciami jogi regularnie odbywają się u nas warsztaty i wydarzenia prowadzone przez wybitnych wykładowców z Polski i zagranicy.

Angażujemy się także w działania związane z popularyzacją jogi w Białymstoku oraz naszym regionie. Od 2014 roku w sezonie letnim prowadzimy zajęcia jogi w parku, a od 2015 roku we współpracy z Porozumieniem Szkół Jogi oraz Ambasadą Republiki Indii koordynujemy Międzynarodowy Dzień Jogi w naszym mieście. Spod naszych skrzydeł wyszło wielu białostockich joginów, w tym także nauczycieli. Shanti Yoga Studio jest społecznością, a nasze miejsce tworzą ludzie.

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi, weekendowe warsztaty rozwoju osobistego, działania artystyczne oraz koncerty.

Niech nasze wspólne działania służą najwyższemu dobru wszystkich czujących istot!

Om Shanti Om!

Należymy do Porozumienia Szkół Jogi

Shanti Yoga Studio

ul. 42 Pułku Piechoty 41
15-147 Białystok
Tel.: +48 504 588 555 (Ewa Łukasińska)
E-mail: shanti(@)yogastudio.pl
Godziny otwarcia: zgodnie z grafikiem

Wskazówki dojazdu: Google Maps

WIĘCEJ
Loading Mastodon feed...
Zobacz na Facebooku
W ostatni weekend gościliśmy w Shanti Rysia który poprowadził niezwykły warsztat dotyczący Bon, duchowej tradycji Tybetu. Bon obejmuje nauki i praktyki dotyczące wszystkich dziedzin życia, w tym naszego związku z elementami natury, naszego zachowania etycznego i moralnego, rozwoju miłości, współczucia, radości i spokoju. Prowadzi do najwyższego urzeczywistnienia poprzez nauki „Wielkiej Doskonałości” (Dzogczen) . Dziękujemy i czekamy na nastepne warsztaty❤️ ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebooku
więcej wpisów