Szkoła jogi SHANTI w Białymstoku

Shanti Yoga Studio istnieje od 2004 roku. Jest miejscem, które wspiera zdrowie, relaks i rozwój osobisty. Spokój, harmonia, równowaga i cisza… Te słowa najlepiej oddają sens i znaczenie sanskryckiego słowa 'shanti’.

Nazwa Shanti Yoga Studio odzwierciedla naszą misję, a w prowadzenie naszej szkoły wkładamy dużo serca. Poprzez praktykę jogi, medytacje i ćwiczenia oddechowe wywodzące się z Indii i Tybetu poszukujemy równowagi, wolności i radości życia.

Zróżnicowane zajęcia na wszystkich poziomach.

Wspierająca się, zżyta społeczność

Rozumiemy, że czasem brak nam motywacji, aby iść naprzód. Możesz stać się częścią niesamowitej społeczności jogi, w której nauczyciele i członkowie stoją razem i inspirują się nawzajem. Dzielimy się naszymi historiami i wspieramy wszystkich w ich drodze do zdrowia.

Polityka gwarantowanej satysfakcji

Zmieniamy świat, każdymi przeprowadzonymi zajęciami jogi. Naszym największym sukcesem jest to, abyś wychodził z naszych zajęć z uśmiechem. Ten uśmiech staje się zaraźliwy i sprawia, że inni ludzie się uśmiechają i czują się lepiej. Chcemy by świat był lepszym miejscem.

Nasze doświadczone i profesjonalne nauczycielki posiadają dyplomy instruktorskie i wciąż podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach w Polsce i za granicą. Poza regularnymi zajęciami jogi regularnie odbywają się u nas warsztaty i wydarzenia prowadzone przez wybitnych wykładowców z Polski i zagranicy.

Angażujemy się także w działania związane z popularyzacją jogi w Białymstoku oraz naszym regionie. Od 2014 roku w sezonie letnim prowadzimy zajęcia jogi w parku, a od 2015 roku we współpracy z Porozumieniem Szkół Jogi oraz Ambasadą Republiki Indii koordynujemy Międzynarodowy Dzień Jogi w naszym mieście. Spod naszych skrzydeł wyszło wielu białostockich joginów, w tym także nauczycieli. Shanti Yoga Studio jest społecznością, a nasze miejsce tworzą ludzie.

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi, weekendowe warsztaty rozwoju osobistego, działania artystyczne oraz koncerty.

Niech nasze wspólne działania służą najwyższemu dobru wszystkich czujących istot!

Om Shanti Om!

Należymy do Porozumienia Szkół Jogi

Shanti Yoga Studio

ul. 42 Pułku Piechoty 41
15-147 Białystok
Tel.: +48 504 588 555 (Ewa Łukasińska)
E-mail: shanti(@)yogastudio.pl
Godziny otwarcia: zgodnie z grafikiem

Wskazówki dojazdu: Google Maps

WIĘCEJ
Loading Mastodon feed...
W wakacje na ogół mamy więcej czasu, aby zrobić dla siebie coś dobrego! Dbając o regularność twojej praktyki, przygotowałyśmy przyjazny LETNI KARNET ASHTANGA.12 zajęć ważny 60 dni (w lipcu i sierpniu) w cenie 360 zł.Zajęcia prowadzi Ania ChomczykZASADY PROMOCJI:- zajęcia wakacyjne będą odbywały się wg następującego grafika: poniedziałki 17:15-18:45 Ashtanga LED oraz środy 17:00-18:45 Mysore- Promocja obowiązuje tylko na karnet ashtanga. Pozostałe karnety wg standardowego cennika na stronie yogastudio.pl- Jeżeli jesteś naszą joginką/joginem, możesz również wybrać karnet miesięczny na lipiec lub sierpieńW JAKI SPOSÓB MOGĘ KUPIĆ PROMOCYJNY KARNET?- gotówką na miejscu przed zajęciami- lub online: tinyurl.com/bdew6unk*zajęcia są odpowiednie dla osób po kursie wprowadzającym do ashtanga jogi. Jeżeli dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z jogą, zapraszamy na hatha jogę lub jogę z krzesłem zgodnie z naszym grafikiem na stronie yogastudio.pl ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebooku
Polecamy ! ... See MoreSee Less
Zobacz na Facebooku
więcej wpisów